Bestuur en Commissies

VoorzitterAndre de Fockertvoorzitter@tvhaaften.nlAlgemene zaken
SecretarisMarco Koemanssecretaris@tvhaaften.nlSecretariaat
PenningmeesterGerrit de Kockpenningmeester@tvhaaften.nlFinanciele zaken
Technische zakenMarc Almekinderscompetitie@tvhaaften.nlCompetitie / Toernooien
Leden administratie / WebsiteRob Elfringledenadmin@tvhaaften.nlLedenpasjes, aan- en afmeldingen.
Beheer website
Parkbeheerparkbeheer@tvhaaften.nlBaan onderhoud, park onderhoud
Jeugd commissieBert v/d Wolf
Irma Visee
jeugd@tvhaaften.nlJeugdzaken
Kantine commissieKarin Pfeiffer
Marielle de Ridder
Marlies de Fockert
Mereke van Acquoy
kantine@tvhaaften.nlBardiensten, voorraad, kantine beheer
Sponsor commissieHans Sattersponsoring@tvhaaften.nl